Zarejestrowani użytkownicy:  Login:    Hasło:    Zarejestruj się!  


Oferujemy stoiska o konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych. Wszystkie nasze trybunki są estetyczne i wysokiej jakości. Stabilność zapewnia bezpieczne użytkowanie. Montaż i demontaż jest prosty, szybki i odbywa się bez dodatkowych narzędzi. Stoiska z indywidualną grafiką efektywnie wspomogą Państwa akcje promocyjne.


 ALU FIT  
   

Stoisko o zaokrąglonym froncie i blacie. Konstrukcję stoiska tworzy aluminiowy, składany stelaż. Na front zakładana jest grafika tworząca półkole, mocowana na rzepy. Grafika wykonana jest na cienkim tworzywie PCV, dającym się zwijać. Łatwa wymiana grafiki poprzez wymianę panelu. Blat wykonany jest z płyty meblowej. Stoisko wyposażone jest półkę. Lekka konstrukcja jest łatwa w transporcie. Opakowanie transportowe: torba materiałowa z paskiem na ramię i wszytą, sztywną tubą na grafikę.

Wymiary: wysokość całkowita 215 cm, wysokość lady 90 cm, szerokość 80 cm, głębokość 40 cm.

 ALU STANDARD  
   

Stoisko zbudowane z aluminiowych profili, tworzących ramy. Ramy wypełnione są płytami PCV z naklejoną grafiką. Prosta wymiana grafiki poprzez wymianę płyt. Blat prostokątny, wykonany z płyty meblowej oklejonej pvc. Stoisko wyposażone jest w półkę oraz kółka. Opakowanie transportowe: torba materiałowa z paskiem na ramię.

Wymiary: wysokość całkowita 215 cm, wysokość lady 90 cm, szerokość 80 cm, głębokość 40 cm.


netINFOR Sp. z o.o.                                              Góra   Powrót    Strona główna   Kontakt    Powered by netious.com