Zarejestrowani użytkownicy:  Login:    Hasło:    Zarejestruj się!  


Stand do grafiki typu L. Wydruk umieszczony w poziomych listwach, rozpinany jest przez elastyczny maszt. Stabilność zapewnia stopa mocowana do dolnej listwy. Po złożeniu konstrukcji, grafika zwijana jest ręcznie. Grafika i konstrukcja pakowane są do sztywnej torby-tuby transportowej. L-banery można łączyć w większe konstrukcje, uzyskując efekt ściany reklamowej bez widocznej linii podziału. Oferujemy dwa modele L-banerów: L-Max z segmentu Premium oraz ekonomiczny - Tempo.


 L-baner Max  
   

L-baner z segmentu Premium, będący rozwinięciem linii RollUpów Max i MiniMax. Panel graficzny może zostać szybko i prosty sposób wymieniony przez użytkownika. Panele graficzne pasują do RollUpów Max i MiniMax. L-Max ma wyższą grafikę od standardowych L-banerów - wysokość części widocznej to aż 215 cm. Stabilność zapewnia elegancka aluminiowa stopa mocowana do dolnej listwy (system click on). Komplet składa się z górnej i dolnej aluminiowej listwy mocującej grafikę, składanego masztu, stopy stabilizującej, grafiki oraz sztywnej torby-tuby transportowej. L-Max można zestawiać w większe konstrukcje, w których nie widać śladów podziału grafiki. Sąsiednie panele graficzne łączy się ze sobą, za pomącą taśm magnetycznych. Wymiary grafiki: 60 x 180 cm, 85 x 215 cm, 100 x 215 cm lub 120 x 215 cm.

 

L-baner Tempo

 
 

Ekonomiczny L-baner. Aluminiowe listwy do mocowania grafiki w kolorze czarnym. Komplet składa się z górnej i dolnej listwy mocującej grafikę, składanego masztu, stopy stabilizującej, przykręcanej do dolnej listwy, grafiki oraz sztywnej torby-tuby transportowej. Wysokość grafiki: 204 cm. Stojak Tempo jest dostępny w szerokościach 50, 60, 70, 80, 100, 120, 150 i 200 cm. Tempo o szerokości 200 cm posiada dwa składane maszty i dwie stopy stabilizujące.


netINFOR Sp. z o.o.                                     Góra    Powrót    Strona główna    Kontakt    Powered by netious.com