Zarejestrowani użytkownicy:  Login:    Hasło:    Zarejestruj się!  


Wygodny sposób ekspozycji grafiki. RollUp zbudowany jest z aluminiowej kasety, z której rozwijana jest grafika. Rozwiązanie to pozwala na szybkie składanie i rozkładanie systemu. Niewielkie rozmiary po złożeniu sprawiają, że jest to doskonały produkt do wspomagania działań marketingowych takich jak prezentacje, szkolenia, wykłady, promocje czy targi. Oferujemy kilka modeli RollUp-ów w szerokościach: 85, 100, 120 i 150 cm, w tym jeden o wysokości 3 m. Zapewniamy wysoką jakość kasety i wydrukowanej grafiki. Standy z dwoma grafikami, znajdują się w sekcji RollUp Dual.


 RollUp MiniMax   Wymienna grafika!
        

RollUp z segmentu Premium wykonany z satynowanego, anodowanego aluminium. Zwraca uwagę wyjątkowy design oraz duża widoczna część grafiki - aż 215 cm wysokości. Lekka, kompaktowa kaseta, bardzo stabilna dzięki eleganckiej, aluminiowej stopie. W spodzie kasety zamontowane są regulowane nóżki, pozwalające wypoziomować RollUp na nierównym podłożu. System posiada funkcję szybkiej i prostej wymiany grafiki. Usztywniona torba dobrze chroni kasetę podczas transportu. Bardzo wysoka jakość. Maksymalny efekt, rozmiar i wygoda. Minimalna waga oraz wymiary kasety po złożeniu. W skład zestawu wchodzi: kaseta wykonana z anodowanego aluminium, składany maszt, aluminiowa stopa (system clip-on), grafika oraz usztywniona torba transportowa. RollUp MiniMax jest oferowany z grafiką o wymiarach 85 x 215 cm.

     

 RollUp Max  Wymienna grafika!
 

Niskoprofilowy RollUp z segmentu Premium, wykonany z satynowanego, anodowanego aluminium. Jeden z najbardziej ekskluzywnych dostępnych na rynku. Zwraca uwagę wyjątkowy design oraz duża widoczna część grafiki - aż 215 cm wysokości. Boki kasety wykończono chromowanymi nakładkami. Stand wyróżniający się spośród innych. Szeroka kaseta z regulowanymi nóżkami zapewnia wyjątkową stabilność. Funkcja szybkiej i prostej wymiany grafiki (zatrzaskowa listwa górna, zatrzaskowa listwa na rolce w kasecie). Dzięki przyciskowi otwierającemu pokrywę kasety, samodzielna wymiana grafiki zajmuje mniej niż 30 sekund, bez użycia dodatkowych narzędzi. Usztywniona torba dobrze chroni kasetę podczas transportu. Bardzo wysoka jakość. Maksymalny efekt, rozmiar i wygoda. W skład zestawu wchodzi: aluminiowa kaseta, składany maszt, grafika, usztywniona torba transportowa.  RollUp Max jest oferowany z grafiką o wymiarach 85 x 215 cm, 100 x 215 cm, 120 x 215 cm oraz 150 x 215 cm.

              

 

RollUp Scroll

 Wymienna grafika!                                    Nowość!
                                

Estetyczny RollUp wykonany z wysokiej jakości materiałów (satynowane aluminium i chromowane boki). Szeroka kaseta zapewnia doskonałą stabilność. Rurki masztu połączone są gumką. Kaseta posiada system szybkiej wymiany grafiki (Slot). Torba transportowa jest usztywniona, zapewniając ochronę w transporcie. Wymiary grafiki: 100 x 215 cm. Komplet składa się z aluminiowej kasety, składanego masztu, grafiki drukowanej na tworzywie typu stoplight i torby transportowej.

          

 RollUp Midi  
         

 Lekka i kompaktowa aluminiowa kaseta. Wyposażona w dwie obrotowe, chromowane stopy zapewniające stabilność. Usztywniona torba dobrze chroni kasetę podczas transportu. W skład zestawu wchodzi kaseta wykonana z anodowanego aluminium, składany maszt, grafika oraz usztywniona torba transportowa. RollUp Midi oferowany  jest z grafiką o rozmiarach: 85x200 cm, 100 x 200 cm lub 120 x 200 cm (dwa maszty).      

              

 

RollUp Alu Plus

 
   

RollUp z segmentu economy. Lekka i kompaktowa kaseta wykonana z anodowanego aluminium. Wyposażona w dwie obrotowe stopy zapewniające stabilność. Kaseta została wykonana z grubszej blachy niż w podobnych modelach. W efekcie jest mniej podatna na odkształcenia. Niska waga oraz małe rozmiary po złożeniu sprawiają, że transport jest bardzo prosty. Elementy masztu połączone są gumką, co zapobiega przypadkowemu zgubieniu. Złożony maszt chowany jest w szczelinie podstawy. Usztywniona torba dobrze chroni kasetę podczas transportu. W skład zestawu wchodzi kaseta wykonana z anodowanego aluminium, składany maszt, grafika oraz usztywniona torba transportowa. RollUp Alu Plus oferowany jest z grafiką o rozmiarach: 85x200 cm

            


netINFOR Sp. z o.o.                                            Góra    Powrót    Strona główna    Kontakt

    Powered by netious.com