Zarejestrowani użytkownicy:  Login:    Hasło:    Zarejestruj się!  


Dwa panele graficzne zamontowane w RollUpach, zapewniają ekspozycję grafiki po obu stronach kasety. Panele zawieszone są na jednym maszcie i automatycznie zwijane do kasety. Oferujemy kasety z dwoma grafikami o szerokościach 85 i 100 cm.


 RollUp Max Dual  
                        

Wysokiej jakości RollUp z segmentu Premium. Bardzo estetyczna, niskoprofilowa kaseta wykonana z satynowanego, anodowanego aluminium z chromowanymi bokami. Szeroka kaseta mieści dwie grafiki i zapewnia stabilność. Regulowane nóżki pozwalają wypoziomować RollUp na nierównym podłożu. System umożliwia w prosty sposób, samodzielną wymianę grafiki. Rurki masztu połączone są gumką. Torba transportowa jest usztywniona, co zapewnia dodatkową ochronę w transporcie. Torba jest posiada zamek otwierany z trzech stron, ułatwiający wkładanie i wyciąganie kasety. Wymiary grafiki: 100 x 215 cm lub 85 x 215 cm. Komplet składa się z kasety, składanego masztu, dwóch grafik i torby transportowej.

 

 RollUp Alu Plus Duo  
   

RollUp z dwoma grafikami o szerokości 85 cm z segmentu ecomomy. Kaseta posiada dwa mechanizmy, które automatycznie zwijają panele graficzne. Obrotowa stopa zapewnia stabilność. Obie grafiki zawieszane są na jednym maszcie, za pomocą haczyków. W skład kompletu wchodzi aluminiowa kaseta, dwa jednostronne wydruki, składany maszt, torba transportowa. Wymiary grafik: 85 cm x 200 cm.

 

 

 

 


netINFOR Sp. z o.o.                                              Góra    Powrót    Strona główna    Kontakt    Powered by netious.com